Josef Cibula Ředitel obchodního zastoupení DataLife Most


O mně

Proč právě kariéra finančního poradce?

Jmenuji se Josef Cibula a finančním poradenstvím se zabývám již mnoho let, takže moc dobře vím, že při ochotě na sobě pracovat a správném nasazení, se můžete stát úspěšnými. Před časem jsem sám opustil klidné vody jistého, nicméně nepříliš zajímavého zaměstnání, abych si vyzkoušel jít vlastní cestou. V roce 2008 jsem se tedy stal finančním poradcem ve společnosti Datalife, což neustále platí. Aktuálně už mám vlastní síť klientů a vycvičil jsem schopný tým kolegů, v němž platí ono okřídlené „jeden za všechny, všichni za jednoho“. Do mého týmu ovšem patří jen takoví lidé, co chtějí v životě něco dokázat a zároveň pomáhat ostatním!

Obor financí je nejen velmi zajímavou sférou, ale poradenství představuje rovněž smysluplnou aktivitu, neboť svým klientům můžete výrazně pomoci. Zdaleka ne každý se totiž právě v této oblasti dokáže spolehlivě orientovat, takže v dnešní době klienti vyhledávají odbornou pomoc. Pokud se tedy ve vašem stávajícím zaměstnání cítíte nepotřební, případně nejste spokojeni s tím, jak jste za svou aktuální pracovní pozici ohodnoceni, možná je načase učinit razantní změnu. Tak jsem to před lety ostatně udělal já…

Rád pomáhám ostatním ke spokojenějšímu životu. Ne jen jako poradce, ale také jako kolega, který nezkazí žádnou srandu a společně tak zažíváme různé aktivity. Toto vše mě a mému týmu umožňuje zajímavý život, viz galerii.